Język angielski

Multiangielski to wyjątkowy kurs języka angielskiego o perfekcyjnie dobranym materiale, wyselekcjonowanym przez nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem; to recepta na skuteczną naukę; to stała opieka profesjonalnego coacha językowego oraz niezapomniane wrażenia płynące ze śledzenia losów Kasi i Chrisa w naszym fabularnym serialu filmowym.

O NAS

Skuteczni i Praktyczni

Multiangielski to wyjątkowy kurs języka angielskiego o perfekcyjnie dobranym materiale, wyselekcjonowanym przez nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem; to recepta na skuteczną naukę; to stała opieka profesjonalnego coacha językowego oraz niezapomniane wrażenia płynące ze śledzenia losów Kasi i Chrisa w naszym fabularnym serialu filmowym.

KONTAKT

Ty wybierasz sposób nauki

Jak uczymy?

Platforma internetowa

Platforma internetowa

To nasz multimedialny podręcznik dostępny 24h/7 dni. Korzystają z niego zarówno uczestnicy kursów online jak i uczestnicy kursów stacjonarnych. Działa wszędzie tam gdzie masz dostęp do Internetu. Będziesz się mógł uczyć w domu, w pracy, a nawet w podróży. Jako uczestnik kursu otrzymasz od nas konkretny, starannie wyselekcjonowany, plan ćwiczeń do wykonania na platformie. Plan ten zakłada zaledwie 180 minut nauki tygodniowo, przy nastawieniu na maksymalnie satysfakcjonujące efekty. To na naszej internetowej platformie nauczysz się nowego słownictwa, struktur językowych oraz gramatycznych, a także osłuchasz i oswoisz się z językiem dzięki wciągającemu serialowi filmowemu. Wszystko to ujęte w nowoczesną, multimedialną formę bijącą na głowę prehistoryczne podręczniki w drukowanej wersji.

Kurs stacjonarny

Kurs stacjonarny

Trwa 20 tygodni. Kurs stacjonarny jest aktualnie dostępny w Bydgoszczy 

W każdym tygodniu pracujemy według następującego planu:

1. 180 minut samodzielnej nauki na platformie internetowej.

Na naszej multimedialnej platformie otrzymasz od nas wyselekcjonowany plan ćwiczeń. W trakcie ich wykonywania nauczysz się nowego słownictwa, struktur językowych oraz poznasz reakcje na odpowiednie anglojęzyczne zwroty.

2. 60 minut zajęć komunikacyjnych w szkole – “face to face” z trenerem językowym.

W trakcie zajęć trenujemy to czego nauczyłeś się na platformie. Trenujemy czyli stosujemy w praktyce. Całe te zajęcia nastawione są bowiem na komunikację. To właśnie komunikacja jest sednem kursu Multiangielski. Cel naszej metody to nauczyć kursanta swobodnie rozmawiać w języku angielskim, w czym nieoceniona jest pomoc doświadczonego trenera.

3. 60 minut zajęć z trenerem językowym w klasie online.

W trakcie zajęć w klasie online (webinar) – będziemy poznawać struktury w ujęciu komunikacyjnym. Tak, dokładnie – w ujęciu komunikacyjnym – bo nie musisz znać wszystkich czasów by mówić po angielsku. Nauczymy Cię tylko tego i aż tego, co niezbędne jest Tobie do swobodnej rozmowy.

Kurs online

Kurs online

Trwa 20 tygodni. Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które nie mają możliwości bądź nie chcą dojeżdżać na zajęcia do szkoły, które bardziej niż w klasie wolą uczyć się w domu lub w pracy. Kurs ten wymaga więc od uczestnika wyłącznie dostępu do Internetu i własnego zaangażowania.

W każdym tygodniu pracujemy według następującego planu:

1. 180 minut samodzielnej nauki na platformie internetowej.

Na naszej multimedialnej platformie otrzymasz od nas wyselekcjonowany plan ćwiczeń. W trakcie ich wykonywania nauczysz się nowego słownictwa, struktur językowych oraz poznasz reakcje na odpowiednie anglojęzyczne zwroty.

2. 60 minut zajęć komunikacyjnych online – “face to face” z trenerem językowym.

W trakcie zajęć trenujemy to czego nauczyłeś się na platformie. Trenujemy czyli stosujemy w praktyce. Całe te zajęcia nastawione są bowiem na komunikację. To właśnie komunikacja jest sednem kursu Multiangielski. Cel naszej metody to nauczyć kursanta swobodnie rozmawiać w języku angielskim, w czym nieoceniona jest pomoc trenera. A to wszystko bez konieczności dojeżdżania na zajęcia.

3. 60 minut zajęć z trenerem językowym w klasie online.

W trakcie zajęć w klasie online (webinar) – będziemy poznawać struktury w ujęciu komunikacyjnym. Dokładnie – w ujęciu komunikacyjnym – bo nie musisz znać wszystkich czasów by mówić po angielsku. Nauczymy Cię tylko tego i aż tego, co niezbędne jest Tobie do swobodnej rozmowy. Na zajęciach tych odpowiemy również na wszystkie pytania dotyczące pracy indywidualnej.

Zasada Pareto

Zasada Pareto

Na czym polega zasada Pareto, którą kierujemy się i stosujemy w realizacji naszej metody?

20% badanych obiektów związanych jest z 80% pewnych zasobów – tak w dosłownym znaczeniu brzmi zasada Vilfreda Pareto- wybitnego włoskiego ekonomisty oraz socjologa. Cóż jednak oznacza to osobliwe zdanie? Ujmując rzecz najprościej – stosunkowo niewielki nakład naszej pracy jest w stanie wygenerować relatywnie ogromne korzyści oraz zyski. Umiejętne ustosunkowanie się do sensu tej zasady może być niezwykle cenne, szczególnie w nauce angielskiego. Bardzo często skupiamy się nadmiernie na rzeczach nieistotnych, a wręcz niepotrzebnych. W przypadku nauki angielskiego byłoby to na przykład skupianie się na pozyskiwaniu zbędnej i niepraktycznej wiedzy – oderwanych od rzeczywistości słówek, czy nieużywanych przez nikogo czasów. Następstwem takiej praktyki są rozczarowujące efekty i narastająca frustracja. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu zasady Pareto jesteśmy w stanie uporządkować nie tylko sposób w jaki przyswajamy wiedzę, ale także całe swoje życie! Jest to względnie prosta, acz niezwykle trafna i uniwersalna myśl, którą możemy zastosować niemal w każdej sytuacji, oszczędzając przy tym naszą energię, zaangażowanie oraz przede wszystkim nasz bezcenny czas.

Kierując się zasadą Pareto wyselekcjonowaliśmy do programu nauczania naszych kursów zaledwie 20% słów i podstawowych struktur – tych, które pozwolą naszym uczniom na porozumienie się bez najmniejszych problemów w 80% sytuacji. 

Jak i dlaczego właśnie tak, nauczysz się angielskiego

O metodzie

Dlaczego powstała Nasza metoda?

Jako angliści z ponad 20 letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego zaobserwowaliśmy, że nawet do 75% osób nie kończy standardowych – około 2 letnich kursów języka w szkołach językowych. Według naszej analizy za takim stanem rzeczy stoją trzy najważniejsze powody:

 • BRAK szybkich i widocznych EFEKTÓW (pomimo ogromu czasu poświęcanego na naukę).
 • Korzystanie z NUŻĄCYCH METOD  nauczania.
 • MALEJĄCA wraz z czasem MOTYWACJA.

Nasza innowacyjna metoda rozwiązuje wszystkie te problemy. Żyjemy w końcu w czasach, w których technologia pozwala nam ulepszyć proces nauczania – pomnożyć efekty nauki, zredukować jej czas oraz odpowiednio zmotywować ucznia.

Dlaczego

Jak tego dokonać?

1. 20 tygodni nauki zamiast 2 lat

Precyzyjnie dobrany materiał kursu pozwolił nam skrócić czas nauki do 20 tygodni. W tej starannej selekcji przyświecała nam myśl Zasady Pareto. Okazuje się bowiem, że zaledwie 20% słów, zwrotów oraz struktur językowych wystarcza, by skutecznie i bez większych problemów porozumieć się w aż 80% sytuacji.

Nie ma potrzeby, aby na podstawowym kursie angielskiego przyswajać zaawansowaną i kompletnie niepraktyczną wiedzę. Nasz kurs Multiangielski ma za zadanie umożliwić uczestnikowi porozumienie się w normalnych, wyjętych z życia sytuacjach: na lotnisku, w sklepie, w kawiarni, czy też w restauracji.

W naszym programie nauczania umieściliśmy około 2000 słów oraz podstawowe struktury językowe. Ilość ta nie jest jednak przypadkowa. Właśnie tyle objętości języka używa średnio na co dzień statystyczny Brytyjczyk.

... zobacz jak prezentuje się nasz kurs:

Platforma, nasz film webinar i zajęcia

rewolta jakościowa

cała prawda o sieciówkach i tanich kursach językowych

Przez lata przyglądaliśmy się rynkowi nauki języka angielskiego w Polsce, nie mogąc odegnać zniesmaczenia żywionego do kierunku, ku któremu zmierza, nie potrafiąc pogodzić się ze stanem do jakiego dąży. 

Irytacja i oburzenie wzbierały w nas wraz z każdą sekundą owych obserwacji. 

Wiedzieliśmy, że miłość do języka i jego nauczania nie pozwoli usiedzieć nam bezczynnie, że przyjdzie czas reakcji i że nieunikniony będzie nasz manifest. 

Tak też, wykuta w płomieniu naszej pasji, zrodziła się finalnie rewolta jakościowa, sprzeciw wobec degradacji rynku nauczania języka angielskiego.

Stop

Dlaczego rewolta jakościowa?

Ambicja absolutnej dominacji nad rynkiem nauczania popchnęła wiodące firmy do zastosowania wymyślnych manipulacyjnych technik opartych na dezinformacji i psychologicznych sztuczkach, do uplecenia sieci, w którą ma się złapać każdy zainteresowany nauką angielskiego.    

Niełatwo jest pochwycić każdego możliwego klienta, jeszcze trudniej utrzymać go przy swej usłudze. Najważniejsze jednak by zainteresowany wpadł w rzeczoną sieć. Dlatego to właśnie na „łapaniu” klienta wiodące firmy skupiają się najmocniej mianując jakość nauczania drugorzędnym celem. Cały ten precedens prowadzi do następujących zmian – monopolizacji rynku i spadku jakości. A gdy spada jakość i wznosi się monopol potrzebna jest rewolta!


Cena jedynym elementem decydującym o wyborze szkoły…

Większość zainteresowanych nauką języka obcego popełnia kardynalny błąd na samym początku. Chodzi o kierowanie się w wyborze szkoły wyłącznie ceną za kurs. Uświadomionym nie trzeba tłumaczyć, że niestety w tym świecie, za darmo lub półdarmo nie ma nic! Coś co wydaje się korzystne z racji niskiej ceny, jest tak naprawdę produktem lub usługą pozbawioną różnych wartościowych elementów a co za tym idzie … pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Tak samo sprawa wygląda z nauczaniem języków obcych. Rynek usług językowych ustabilizował się na pewnym pułapie cenowym a wszelkie rewelacje o semestrze za złotówkę lub mega niskich, korzystnych cenach mają swoje wytłumaczenie. Jest to polityka cenowa dużych sieci, gdzie klient (kursant) jest anonimowy a nauczyciel przypadkowy i często nieposiadający w ogóle doświadczenia w zawodzie lub nawet wykształcenia kierunkowego. Dzisiaj, dobry nauczyciel języka obcego w dużych miastach żąda od 45-75zł za godzinę lekcyjną brutto. Typowy kurs językowy to od 100-120 godzin lekcyjnych. Jak więc można zapłacić złotówkę za semestr skoro sam nauczyciel weźmie od 5000 do 8000zł za taki kurs?! Gdzie zatem zysk szkoły? To właśnie nazywa się nieetycznym dumpingiem cenowym na który pozwolić mogą sobie niektóre duże sieci szkół, najczęściej z kapitałem zagranicznym. Innym przykładem cięcia cen jest ilość kursantów w grupie. Nie wierzcie, że można nauczyć się komunikacji językowej w grupie 10 lub 12 osobowej!  Wszystkie te przykłady ilustrują jak nabierani są nowi kursanci dokonujący wyboru szkoły językowej wyłącznie kierując się ceną za kurs.


Spójrz i porównaj!


popularne szkoły i sieci językoweMultiangielski.plDeklaracja nauczania wszystkich języków obcych                                                                                                


Konieczność zaangażowania wielu nauczycieli -> 

brak kontroli nad jakością nauczania          

Skupiamy się na jednym języku – angielskim bo na nim się znamyPerfekcyjnie dobrana kadra -> dokładna, miarodajna kontrola jakości nauczania.Obietnice niewiarygodnie szybkich postępów w nauce – czary mary – w dwa tygodnie biegłość językowa JRealistyczne i praktyczne podejście do nauki językaNieetyczne praktyki ustalania cen – często dumpingowe. Ceny jasne oraz adekwatne do jakości produktuDziałania firm skoncentrowane na pozyskaniu klienta, a nie na podtrzymaniu jego zaangażowania w naukę.Sukces mierzony w ilości klientów zadowolonych, a nie pozyskanych.

Kilka liczb na temat naszych kursów

0
Osób które ukończyły kurs stacjonarny
0
Osób zadowolonych
0
Sprzedanych kursów na platformie
0
Liczba wypitych kaw przez kursantów
0
Ilość przeprowadzonych webinarów
0
Ilość poznanych słów podczas kursu
0
Minut poświęconych na naukę w tygodniu (średnio)
0
Procent wykonania zadań na platformie (średnio)

warto poczytać

MUltiblog

Poznaj nasze warianty cenowe

cennik kursów

2 lata w 20 tygodni*

5 x 249zł

Idealny dla tych, którzy pragną w megaszybki sposób podnieść swoje umiejętności językowe

 • 2 spotkania w tygodniu
 • Zajęcia w klasie oraz pokoju webinarowym
 • 24/7 dostęp do autorskiej Platformy
 • Kameralne grupy (max. 6os.)
 • Opieka coacha językowego
 • *Bydgoszcz

2 lata w 40 tygodni*

10 x 125zł

Multimedialny kurs 10 miesięczny oparty na serialu wideo i autorskiej Platformie

 • 1 spotkanie w tygodniu z lektorem
 • 24/7 dostęp do autorskiej
 • Platformy
 • Uczysz się śledząc serial filmowy
 • Kameralne grupy (max. 6os.)
 • Opieka coacha językowego
 • * Bydgoszcz

2 lata w 20 tygodni*

5 x 249zł

Kurs w którym uczestniczysz nie wychodząc z domu. Lekcje w pokoju webinarowym.

 • 1 spotkanie z lektorem w tygodniu

 • Lekcja w pokoju webinarowym

 • Kameralne grupy (max. 6os.)

 • 24/7 dostęp do autorskiej Platformy

 • Opieka coacha językowego

2 lata w 20 tygodni*

5 x 249zł

Kurs do samodzielnej, kierowanej nauki. Uczysz się kiedy i ile chcesz. Sam śledzisz swoje postępy.

 • 24/7 dostęp do naszej autorskiej Platformy

 • Uczysz się śledząc serial filmowy

 • Masz ciągły wgląd do statystyk związanych z Twoim kursem

 • Masz od nas wsparcie metodyczne i techniczne

Kim są

Twórcy naszej metody

Katarzyna Czubwebinary

Katarzyna Czubwebinary

plany zajęć

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczy z pasją od dwudziestu lat. Certyfikowany nauczyciel  Helen Doron English i właściciel jednej ze szkół HD. Perfekcjonistka i idealistka. Zakochana w Irlandii, dobrej książce i podróżach. Posiada psa i kota.

Rafał Anaszewicz

Rafał Anaszewicz

kontent platformy

Absolwent anglistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wykładowca z ponad 20 letnim stażem. Lektor językowy w Wojsku Polskim, naucza wg STANAG 6001. Egzaminator MON. Właściciel SJO Lemonhouse. Pomysłodawca Multiangielski.pl. Prywatnie ojciec dwóch synów i właściciel dwóch kotów. Pasjonat podróżowania.

Kontakt

Zostaw dane kontaktowe do siebie. Zadzwonimy i opowiemy więcej o kursie.
(nikomu nigdy nie udostępnimy Twoich danych)

*kursy stacjonarne dostępne są w Bydgoszczy

Skontaktuj się z nami

Multiangielski.pl 

NIP: 5541543619  REGON: 091433923

ul. Piękna 25

85-303 Bydgoszcz 

Formularz kontaktowy
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Created by: cdx.pl