Jak i dlaczego właśnie tak, nauczysz się angielskiego

O metodzie

Dlaczego powstała Nasza metoda?

Jako angliści z ponad 20 letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego zaobserwowaliśmy, że nawet do 75% osób nie kończy standardowych – około 2 letnich kursów języka w szkołach językowych. Według naszej analizy za takim stanem rzeczy stoją trzy najważniejsze powody:

  • BRAK szybkich i widocznych EFEKTÓW (pomimo ogromu czasu poświęcanego na naukę).
  • Korzystanie z NUŻĄCYCH METOD  nauczania.
  • MALEJĄCA wraz z czasem MOTYWACJA.

Nasza innowacyjna metoda rozwiązuje wszystkie te problemy. Żyjemy w końcu w czasach, w których technologia pozwala nam ulepszyć proces nauczania – pomnożyć efekty nauki, zredukować jej czas oraz odpowiednio zmotywować ucznia.

Dlaczego

Jak tego dokonać?

1. 20 tygodni nauki zamiast 2 lat

Precyzyjnie dobrany materiał kursu pozwolił nam skrócić czas nauki do 20 tygodni. W tej starannej selekcji przyświecała nam myśl Zasady Pareto. Okazuje się bowiem, że zaledwie 20% słów, zwrotów oraz struktur językowych wystarcza, by skutecznie i bez większych problemów porozumieć się w aż 80% sytuacji.

Nie ma potrzeby, aby na podstawowym kursie angielskiego przyswajać zaawansowaną i kompletnie niepraktyczną wiedzę. Nasz kurs Multiangielski ma za zadanie umożliwić uczestnikowi porozumienie się w normalnych, wyjętych z życia sytuacjach: na lotnisku, w sklepie, w kawiarni, czy też w restauracji.

W naszym programie nauczania umieściliśmy około 2000 słów oraz podstawowe struktury językowe. Ilość ta nie jest jednak przypadkowa. Właśnie tyle objętości języka używa średnio na co dzień statystyczny Brytyjczyk.

Created by: cdx.pl