1. Voucher do SPA!
  Jeśli dysponujesz odpowiednim budżetem - poszukaj ciekawych miejsc w okolicy i zafunduj swojej mamie błogi relaks, odprężający masaż i zabiegi na twarz oraz ciało. Jeśli Twój budżet jest ograniczony - przygotuj domowe SPA. Wystarczy kupić kilka maseczek, dodatków do kąpieli, świeczki i obowiązkowo wino!
 2. Podaruj swojej mamie coś personalizowanego!
  To piękny i wzruszający prezent! Każda mama z pewnością ucieszyłaby się z bransoletki z Twoim lub Waszym zdjęciem, czy z wisiorka z datą Twoich urodzin.
 3. Sesja fotograficzna!
  Spraw, żeby Twoja mama poczuła się piękna i fotogeniczna. Możesz wykupić jej indywidualną sesję bądź zaangażować w ten pomysł całą Waszą rodzinę. Cudowna pamiątka na lata!
 4. Warsztaty dla początkujących!
  Zabierz swoją mamę na warsztaty malarskie, na których będzie miała okazję nauczyć się podstaw i rozwinąć swoje talenty! Tego typu warsztatów jest całe mnóstwo – od nauki gotowania, robienia sushi, przez sztukę tworzenia biżuterii, czy też fotograficzne, kursy robienia makijażu, paznokci hybrydowych lub kreatywnego pisania.
 5. Kurs językowy!
  Kup swojej mamie kurs językowy, na którym będzie mogła się go nauczyć od podstaw. Polecamy nasze kursy zarówno stacjonarne, jak i online. Dostosuj kurs do potrzeb swojej mamy! Każda mama byłaby zadowolona i zachwycona takim prezentem!

Wybierz odpowiedni kurs dla swojej mamy na: www.sklepmultiangielski.pl lub www.multiangielski.pl 

 

Created by: cdx.pl