Ty wybierasz sposób nauki

Jak uczymy?

Platforma internetowa

Platforma internetowa

To nasz multimedialny podręcznik dostępny 24h/7 dni. Korzystają z niego zarówno uczestnicy kursów online jak i uczestnicy kursów stacjonarnych. Działa wszędzie tam gdzie masz dostęp do Internetu. Będziesz się mógł uczyć w domu, w pracy, a nawet w podróży. Jako uczestnik kursu otrzymasz od nas konkretny, starannie wyselekcjonowany, plan ćwiczeń do wykonania na platformie. Plan ten zakłada zaledwie 180 minut nauki tygodniowo, przy nastawieniu na maksymalnie satysfakcjonujące efekty. To na naszej internetowej platformie nauczysz się nowego słownictwa, struktur językowych oraz gramatycznych, a także osłuchasz i oswoisz się z językiem dzięki wciągającemu serialowi filmowemu. Wszystko to ujęte w nowoczesną, multimedialną formę bijącą na głowę prehistoryczne podręczniki w drukowanej wersji.

Kurs stacjonarny

Kurs stacjonarny

Trwa 20 tygodni. Kurs stacjonarny jest aktualnie dostępny w Bydgoszczy 

W każdym tygodniu pracujemy według następującego planu:

1. 180 minut samodzielnej nauki na platformie internetowej.

Na naszej multimedialnej platformie otrzymasz od nas wyselekcjonowany plan ćwiczeń. W trakcie ich wykonywania nauczysz się nowego słownictwa, struktur językowych oraz poznasz reakcje na odpowiednie anglojęzyczne zwroty.

2. 60 minut zajęć komunikacyjnych w szkole – “face to face” z trenerem językowym.

W trakcie zajęć trenujemy to czego nauczyłeś się na platformie. Trenujemy czyli stosujemy w praktyce. Całe te zajęcia nastawione są bowiem na komunikację. To właśnie komunikacja jest sednem kursu Multiangielski. Cel naszej metody to nauczyć kursanta swobodnie rozmawiać w języku angielskim, w czym nieoceniona jest pomoc doświadczonego trenera.

3. 60 minut zajęć z trenerem językowym w klasie online.

W trakcie zajęć w klasie online (webinar) – będziemy poznawać struktury w ujęciu komunikacyjnym. Tak, dokładnie – w ujęciu komunikacyjnym – bo nie musisz znać wszystkich czasów by mówić po angielsku. Nauczymy Cię tylko tego i aż tego, co niezbędne jest Tobie do swobodnej rozmowy.

Kurs online

Kurs online

Trwa 20 tygodni. Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które nie mają możliwości bądź nie chcą dojeżdżać na zajęcia do szkoły, które bardziej niż w klasie wolą uczyć się w domu lub w pracy. Kurs ten wymaga więc od uczestnika wyłącznie dostępu do Internetu i własnego zaangażowania.

W każdym tygodniu pracujemy według następującego planu:

1. 180 minut samodzielnej nauki na platformie internetowej.

Na naszej multimedialnej platformie otrzymasz od nas wyselekcjonowany plan ćwiczeń. W trakcie ich wykonywania nauczysz się nowego słownictwa, struktur językowych oraz poznasz reakcje na odpowiednie anglojęzyczne zwroty.

2. 60 minut zajęć komunikacyjnych online – “face to face” z trenerem językowym.

W trakcie zajęć trenujemy to czego nauczyłeś się na platformie. Trenujemy czyli stosujemy w praktyce. Całe te zajęcia nastawione są bowiem na komunikację. To właśnie komunikacja jest sednem kursu Multiangielski. Cel naszej metody to nauczyć kursanta swobodnie rozmawiać w języku angielskim, w czym nieoceniona jest pomoc trenera. A to wszystko bez konieczności dojeżdżania na zajęcia.

3. 60 minut zajęć z trenerem językowym w klasie online.

W trakcie zajęć w klasie online (webinar) – będziemy poznawać struktury w ujęciu komunikacyjnym. Dokładnie – w ujęciu komunikacyjnym – bo nie musisz znać wszystkich czasów by mówić po angielsku. Nauczymy Cię tylko tego i aż tego, co niezbędne jest Tobie do swobodnej rozmowy. Na zajęciach tych odpowiemy również na wszystkie pytania dotyczące pracy indywidualnej.

Zasada Pareto

Zasada Pareto

Na czym polega zasada Pareto, którą kierujemy się i stosujemy w realizacji naszej metody?

20% badanych obiektów związanych jest z 80% pewnych zasobów – tak w dosłownym znaczeniu brzmi zasada Vilfreda Pareto- wybitnego włoskiego ekonomisty oraz socjologa. Cóż jednak oznacza to osobliwe zdanie? Ujmując rzecz najprościej – stosunkowo niewielki nakład naszej pracy jest w stanie wygenerować relatywnie ogromne korzyści oraz zyski. Umiejętne ustosunkowanie się do sensu tej zasady może być niezwykle cenne, szczególnie w nauce angielskiego. Bardzo często skupiamy się nadmiernie na rzeczach nieistotnych, a wręcz niepotrzebnych. W przypadku nauki angielskiego byłoby to na przykład skupianie się na pozyskiwaniu zbędnej i niepraktycznej wiedzy – oderwanych od rzeczywistości słówek, czy nieużywanych przez nikogo czasów. Następstwem takiej praktyki są rozczarowujące efekty i narastająca frustracja. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu zasady Pareto jesteśmy w stanie uporządkować nie tylko sposób w jaki przyswajamy wiedzę, ale także całe swoje życie! Jest to względnie prosta, acz niezwykle trafna i uniwersalna myśl, którą możemy zastosować niemal w każdej sytuacji, oszczędzając przy tym naszą energię, zaangażowanie oraz przede wszystkim nasz bezcenny czas.

Kierując się zasadą Pareto wyselekcjonowaliśmy do programu nauczania naszych kursów zaledwie 20% słów i podstawowych struktur – tych, które pozwolą naszym uczniom na porozumienie się bez najmniejszych problemów w 80% sytuacji. 

Created by: cdx.pl