Dlaczego stworzyliśmy multiangielski? Malejąca motywacja kursantów, brak szybkich efektów, ogrom czasu poświęconego na naukę.Dlaczego powstała Nasza metoda?

 

Jako angliści z ponad 20 letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego zaobserwowaliśmy, że nawet do 75% osób nie kończy standardowych – około 2 letnich kursów języka w szkołach językowych. Według naszej analizy za takim stanem rzeczy stoją trzy najważniejsze powody:

  • BRAK szybkich i widocznych EFEKTÓW (pomimo ogromu czasu poświęcanego na naukę).
  • Korzystanie z NUŻĄCYCH METOD  nauczania.
  • MALEJĄCA wraz z czasem MOTYWACJA.

Nasza innowacyjna metoda rozwiązuje wszystkie te problemy. Żyjemy w końcu w czasach, w których technologia pozwala nam ulepszyć proces nauczania – pomnożyć efekty nauki, zredukować jej czas oraz odpowiednio zmotywować ucznia.

 

zobacz film

Jak tego dokonać?

 

1. 20 tygodni nauki zamiast 2 lat

Precyzyjnie dobrany materiał kursu pozwolił nam skrócić czas nauki do 20 tygodni. W tej starannej selekcji przyświecała nam myśl Zasady Pareto. Okazuje się bowiem, że zaledwie 20% słów, zwrotów oraz struktur językowych wystarcza, by skutecznie i bez większych problemów porozumieć się w aż 80% sytuacji.

Nie ma potrzeby, aby na podstawowym kursie angielskiego przyswajać zaawansowaną i kompletnie niepraktyczną wiedzę. Nasz kurs Multiangielski ma za zadanie umożliwić uczestnikowi porozumienie się w normalnych, wyjętych z życia sytuacjach: na lotnisku, w sklepie, w kawiarni, czy też w restauracji.

W naszym programie nauczania umieściliśmy około 2000 słów oraz podstawowe struktury językowe. Ilość ta nie jest jednak przypadkowa. Właśnie tyle objętości języka używa średnio na co dzień statystyczny Brytyjczyk.

 

2. Koncentracja na tym co ważne w komunikacji

Znane są Wam zapewne przypadki emigrantów zarobkowych, którzy już po kilkumiesięcznym pobycie w USA lub Wielkiej Brytanii potrafią zaskakująco sprawnie komunikować się w języku angielskim – języku, którego wcześniej w ogóle nie znali. Jak do tego dochodzi? Ci ludzie zostali zanurzeni w języku – angielski ich otaczał, przenikał, musieli się nim porozumiewać i słyszeli go na każdym niemal kroku. Podobny efekt ma za zadanie osiągnąć nasz kurs Multiangielski. Zarówno zajęcia z trenerem językowym jak i nauka na platformie Internetowej zostały maksymalnie ukierunkowane na komunikację. “Zanurzymy” Cię w języku – trochę tak jakbyś sam na tych kilka miesięcy wyjechał do Wielkiej Brytanii czy USA.

Na naszą symulację ” zanurzenia” składa się ogrom czynników. Na platformie internetowej każde wyrażenie, każde słowo, każda struktura jest możliwa do odsłuchania. Na zajęciach komunikacyjnych z trenerem językowym porozumiewasz się praktycznie tylko po angielsku. Języka polskiego w zasadzie tam nie używamy – to  tak jakbyś odbył rozmowę z prawdziwym Anglikiem. Gramatykę natomiast, której nauczamy na zajęciach w klasie online, zredukowaliśmy do niezbędnego minimum – takiego, które okaże się dla Ciebie przydatne w komunikowaniu.

Wiedza zdobyta na naszym kursie pozwoli Ci się porozumieć w codziennych sytuacjach: u lekarza, w restauracji, na lotnisku, na dworcu, w sklepie, w muzeum, podczas zwiedzania, kupowania, oglądania,  czy też korzystania z komunikacji publicznej.

Naszym zajęciom przyświeca proste motto: mało polskiego, dużo angielskiego

 

3. Minimum czasu – maksimum efektu

Dzięki naszej autorskiej internetowej platformie dostępnej 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu, uczysz się gdzie chcesz oraz kiedy chcesz – bez żadnych ograniczeń. Jedyne czego potrzebujesz to chęć zdobycia wiedzy i  dostęp do Internetu. Nasz profesjonalny trener wyposaży Cię w konkretny, starannie dobrany plan ćwiczeń do wykonania na platformie (180 minut tygodniowo, czyli około 40-50 minut dziennie przy pracy 4x w tygodniu w wersji intensywnej – patrz warianty kursów). Wykonywanie otrzymanych ćwiczeń według tego planu gwarantuje postępy w nauce – Postępy, które już po 2 tygodniach będą przez Ciebie zauważalne.

 

4. Gdzie w tym wszystkim haczyk?

Haczyka naturalnie nie ma, ale musisz być świadomy, iż nie nauczysz się języka nie ucząc się wcale. Nasza metoda została opracowana w sposób staranny, przemyślany i z ogromną dozą doświadczenia językowych ekspertów. Nie jest ona jednak metodą cud 🙂 Jak wszystko w życiu – wymaga poświęcenia czasu. W tym przypadku poświęcenia czasu na sumienną naukę. Nie musisz się jednak bać. Zrobiliśmy wszystko co było w naszej mocy, wykorzystaliśmy całe nasze doświadczenie i umiejętności, aby Twoja nauka była dla Ciebie jak najbardziej motywująca i angażująca, a co najważniejsze zabrała ci najmniej czasu i przyniosła najwięcej efektów.

 

5. Co zatem dokładnie oferuje nasza platforma?
  • Każdego tygodnia kursu obejrzysz nowy odcinek naszego autorskiego serialu filmowego w formie fabularnej opowiadającego o losach Kasi i Chrisa. Poznasz w ten sposób słówka oraz zwroty w rzeczywistych sytuacjach.
  • Słówka oraz zwroty będziesz mógł także odnaleźć  w naszym platformowym słowniku – tam dzięki opcji odsłuchania, poznasz wymowę danych zwrotów czy słówek zarówno w wersji brytyjskiej jak i amerykańskiej.
  • Swoją wiedzę sprawdzisz dzięki znajdującej się na platformie szerokiej gamie ćwiczeń angażujących Twój wzrok oraz słuch – wszystko po to aby materiał umieszczony w naszym kursie utrwalał się szybciej.
  • Jeśli będziesz miał na to ochotę – nasza platforma oferuje zestaw prostych gier językowych, przy pomocy których w przyjemny sposób przetrenujesz materiał i przyswoisz wiedzę.

Nauka języka nie musi być nudna – dzięki naszej platformie.