Kurs 50+   😀  

 

Kurs 50+ przeznaczony jest dla dojrzałych studentów, którzy chcą uczyć się wyłącznie z innymi uczniami w podobnym wieku. Opiera się na “codziennym języku angielskim” i jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą uczyć się użytecznych zwrotów i języka funkcjonalnego w podróży i codziennych sytuacjach.

 

Kurs odbywa się w spokojniejszym tempie, przy herbatce lub kawce, dzięki czemu rozwijasz płynność w swobodnym i nieformalnym środowisku edukacyjnym. Uczestnicząc w tym kursie, poprawisz ogólny poziom znajomości języka angielskiego, nauczysz się podstawowych słówek, funkcjonalnych i sytuacyjnych fraz angielskich, które umożliwią Ci łatwą komunikację w języku angielskim w dowolnym miejscu na świecie czy podczas kontaktów online.

Nasi kurs zaprojektowany został specjalnie pod działania komunikacyjne, aby dać ci maksymalne możliwości praktykowania z innymi dojrzałymi osobami. Lekcje odbywają się w godzinach rannych lub popołudniowych. Nasze zajęcia pozwolą ci ćwiczyć nowo wyuczone słownictwo i język w swobodnej atmosferze, pomagając ci stać się bardziej pewnym mówcą po angielsku.  

Nie daj zgnuśnieć swoim szarym komórkom – ćwicz je ucząc się z nami angielskiego. Na naukę nigdy nie jest za późno!

Zapraszamy do zapisów. Zajęcia odbywają się w naszej szkole przy ul. Leszczyńskiego 106, raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Zapewniamy dobrą herbatkę lub kawę oraz słodkości. Wszystko w miłej, spokojnej atmosferze.

Koszt kursu, który rozpocznie się w październiku 2018 i potrwa do lipca 2019

to 149zł miesięcznie za 8 godzin lekcyjnych w miesiącu.